NISI – Filtry do Dronów

NISI – Filtry do Dronów

with Brak komentarzy

Witamy na oficjalnej polskiej stronie poświęconej filtrom marki NISI.

Zaczynamy od informacji na temat najnowszych filtrów specjalnie zaprojektowanym do dronów – DJI Phantom 4 Pro oraz DJI Mavic Pro.

Fotografia oraz filmowanie od jakiegoś już czasu zdobywają wciąż coraz szersze grona sympatyków. Sam sprzęt nie pozostaje już tylko domeną profesjonalistów, praktycznie każdy ma dostęp do najnowszych modeli aparatów, kamer czy dronów. Bez trudności można znaleźć także instrukcje, tutoriale czy zapisać się na warsztaty, lecz nawet z taką wiedzą nie będziemy w stanie tworzyć zaawansowanych obrazów czy filmów. Diabeł tkwi w szczegółach, a te jak wiadomo potrafią łatwo umknąć.

Wraz z popularyzacją filmowania przy pomocy dronów Nisi wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu stworzyło specjalnie zaprojektowane filtry. Lekkie, łatwe w montażu, ze szkła optycznego z technologią IR, pokryte powłokami NANO oraz hydrofobowymi. Profesjonaliści doskonale znają już zalety filmowania z użyciem filtrów szarych, natomiast wszystkich, którym obcy jeszcze jest ta technika zachęcamy do zapoznania się z  najnowszymi produktami NISI.