NiSi S5 – Nowy Uchwyt – zapowiedź

NiSi S5 – Nowy Uchwyt – zapowiedź

with Brak komentarzy

Fotografowie krajobrazowi zawsze marzyli o bezproblemowym połączeniu ultra-szerokiego obiektywu, nakręcanego polaryzatora oraz filtrów kwadratowych. Czy kiedykolwiek miałeś obawy czy Twój ultra szeroki obiektyw z systemem filtrów kwadratowych poradzi sobie z takim połączeniem? W 2016 roku Nisi wypuściło na rynek uchwyt V5 do systemu 100mm, który stał się liderem dzięki swoim rozwiązaniom. Jego konstrukcja umożliwia użycie wbudowanego polaryzatora kołowego z 3 filtrami kwadratowymi.

Więcej informacji na temat Uchwytu Nisi V5 TUTAJ.

Od momentu wydania V5 firma Nisi otrzymywała kolejne prośby o stworzenie systemu podobnych uchwytów, które przeznaczone byłyby do ultra szerokich obiektywów wymagających filtrów systemu 150mm. Do pewnego czasu jednoczesne używanie okrągłego filtra polaryzacyjnego wraz z systemem filtrów kwadratowych było mocno problematyczne, jednak ten czas już minął !

Wasze prośby zostały wysłuchane! W tym miejscu chcielibyśmy podzielić się z Wami krótką zapowiedzią sporej ewolucji na tym polu – oto nowy uchwyt systemu Nisi 150mm S5.

Mamy nadzieję, że ta zapowiedź spełnia, a może nawet wykracza poza Wasze oczekiwania. Jeśli chcecie śledzić nowe doniesienia na temat nowego uchwytu zapraszamy na nasz fanpage.